2. díl – Letos si raději pořídím jednodílné plavky

Duben 2018 je měsícem teplotních rekordů. Toto letní počasí mi připomnělo, že jsem chtěla začít cvičit, ať mi v létě není příliš horko v mém tukovém obalu. Vlastně jsem chtěla začít běhat už v únoru, ale to byla venku stále zima a já neměla správnou obuv. V březnu jsem na to také myslela, ale ta myšlenka se vypařila rychleji než pára nad mou čínskou polívkou, kterou jsem si právě zalila. Duben, to je ten měsíc, kdy začnu! Jsem motivovaná, jako nikdy předtím!

Jen nevím, kde začít… Někdo říká, že při hubnutí je to 50 % přiměřená strava a 50 % cvičení, jinde jsem zase četla, že 80 % strava a 20 % cvičení, ale kamarád, který cvičí (jeho sixpack má větší smysl než má existence), je toho názoru, že je to 100 % strava a 100 % sportovní aktivity, ale jeho počty mi příliš nesedí, možná by se měl věnovat pouze cvičení.

Díky Bohu, že mi už nerostou nohy. Jsem totiž už od roku 2012 hrdou majitelkou skvělých bot na běhání a stále čekám na správnou příležitost je poprvé vyzkoušet. Cítím, že letos se to povede. Měla bych začít zlehka, člověk se nesmí přepínat hned ze začátku. Důležité je vytrvat a nevzdat to! Ale nejtěžší je zřejmě začít.

Jak koukám na tu předpověď, tak se prý má ochladit a většinu příštího týdne by mělo pršet. No, asi se na mé běžecké boty bude prášit ještě nějakou chvíli, ale v květnu už určitě začnu!

S láskou,

Vaše Olívie ♥

1 komentář u „2. díl – Letos si raději pořídím jednodílné plavky

Napsat komentář